Share

O nás

O nás

01

O NÁS

Naše architektonické štúdio vypracováva architektonické návrhy rodinných domov, občianskych budov a komerčných priestorov. Máme bohaté skúsenosti s rekonštrukciami a kompletnou realizáciou stavieb. Zabezpečíme vám profesionálny stavebný a autorský dozor, pomôžeme s inžinieringom alebo vyriešime pre Vás stavebné povolenie. Nebojíme sa veľkých projektov a máme niekoľkoročné skúsenosti s budovaním rozsiahlych inžinierskych a potravinárskych objektov. Úzko spolupracujeme s overeným tímom vysoko špecializovaných inžinierov. Záleží nám na prírode a okolitom prostredí, čo pri každom návrhu veľmi prísne zohľadňujeme.

Dbáme na maximálnu precíznosť, investičnú efektivitu projektov a užívateľskú kvalitu. Každý jeden stupeň projektovej dokumentácie dôsledne kontrolujeme. V procese tvorby architektonického diela dozeráme na každú výkonovú fázu. Naše štúdio si dáva záležať aj na dôkladnom vypracovaní investičných rozpočtov. Vždy hľadáme riešenia, ktoré sú obojstranne výhodné.

02

Naša Filozofia

Každý projekt definuje nové tvaroslovie. Klient so sebou prináša určitú víziu, okolo ktorej staviame nový architektonický plán. Hľadáme nevšedné a jedinečné riešenia. Rešpektujeme myšlienky našich investorov a plynulo ich včleňujeme do projektu. Radi prekračujeme hranice možností. Architektúra je hra. Architektúra je naše poslanie.

%

PROJEKTOVANIE

%

REALIZÁCIA

%

REKONŠTRUKCIA